O nas

 

Eldorado Travel
 Biuro Podróży od 11 lat na rynku

    Każdy z nas niejednokrotnie korzystał z usług różnych biur podróży. Przekonał się wtedy sam, że większość ważnych informacji musiał znajdować we własnym zakresie, ponieważ biura nie były w stanie odpowiedzieć na pytania. Zainteresowanie klientem jest duże, ale jedynie do momentu wpłacenia należności za wyjazd. Później los klienta nie jest już tak istotny, bo przecież w razie jakichkolwiek trudności może napisać reklamację ...

Takie podejście nam nie odpowiada !!!
Jesteśmy godnym zaufania biurem podróży od 10 lat na rynku turystycznym. W naszej firmie pracują ludzie, dla których turystyka jest pasją a dobro i zadowolenie klienta priorytetową sprawą. Nasz kontakt z klientem nie ogranicza się jedynie do potwierdzenia wpłaty i dostarczeniu dokumentów. Pomagamy krok po kroku przy załatwianiu formalności, przed podróżą potwierdzamy godziny wyjazdów, w miarę możliwości odpowiadamy na wszelkie pytania. Zdanie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego po powrocie ciekawi jesteśmy Jego opinii. Każde uwagi są cennymi wskazówkami przy dalszej pracy.
 W ramach działalności turystycznej przygotowaliśmy stronę internetową,  dzięki której można znaleźć interesujące oferty.
Poprzez współpracę z praktycznie wszystkimi wiodącymi Tour Operatorami nasza oferta jest bardzo bogata. Ponadto, korzystając z naszej strony internetowej można zarezerwować bilety autokarowe,lotnicze, wynająć jeden z domków letniskowych lub w łatwy sposób zarezerwować wymarzone wakacje w wybranym zakątku świata. Oferujemy także ubezpieczenia w zakresie turystyki, a także specjalizujemy się w organizacji imprez GRUPOWYCH.


   Każdą prezentowaną ofertę można zarezerwować przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala nam zaproponować naszym Klientom możliwość podjęcia decyzji w dowolnym momencie.

Dla nas każdy Klient jest NAJWAŻNIEJSZY !!!