Eldorado Travel

 Biuro Podróży od 17 lat na polskim rynku

 

Co Nas wyróżnia ?

17 lat na polskim rynku
Gwarancja Bezpieczeństwa Zakupu
Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem
Oferty wszystkich biur podróży w jednym miejscu

 

Doświadczenie i Pasja  

ELDORADOTRAVEL.PL to stacjonarne i internetowe biuro podróży, które od  2006 roku dzieli się z użytkownikami swoim doświadczeniem w obszarze produktów turystycznych oraz pasją do odkrywania świata. Zespół naszych ekspertów odwiedził tysiące hoteli, dotarł do najdalszych zakątków ziemi i obsłużył  tysiące  klientów, aby precyzyjnie dobrać ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb!

Dlatego ELDORADOTRAVEL.PL to pewność profesjonalnej obsługi, która wynika z wieloletniej praktyki, niezawodności i zaangażowania w udany wypoczynek naszych klientów. Jesteśmy pasjonatami podróży, zarówno tych dalekich, jak i lokalnych, a zebrane przez nas doświadczenia stały się najcenniejszym narzędziem naszej pracy. Stworzyliśmy serwis przyjazny użytkownikom, oddając do Twojej dyspozycji wyszukiwarkę, która ułatwia swobodne przeglądanie, rezerwowanie i zakup ofert renomowanych biur podróży – bez konieczności wychodzenia z domu! Jako jedni z pierwszych na rynku stworzyliśmy możliwość rezerwacji online – do dziś realizujemy tę strategię, dbając o czas naszych klientów i satysfakcję z udanych wakacji. Wybierając ELDORADO TRAVEL podróż rozpoczynasz już dzisiaj!

 

Zaufanie Klientów i ochrona danych

Rzetelność ELDORADO TRAVEL potwierdzają dyplomy i certyfikaty od partnerów handlowych, ale naszym największym sukcesem są tysiące zadowolonych klientów, których co roku wysyłamy na wymarzone wakacje. Z nami możesz czuć się bezpiecznie. Szanujemy Twoje prawo do prywatności. Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas szczególnie ważna. Posiadamy odpowiednie certyfikaty zabezpieczające transakcje, tak abyście mogli spać spokojnie. Dziękujemy tym, którzy od lat korzystają z naszych usług i zapraszamy do kolejnych podróży z ELDORADOTRAVEL.PL.

 

Rezerwuj tak, jak lubisz!

Na ELDORADOTRAVEL.PL to Ty decydujesz, jaki sposób rezerwacji jest dla Ciebie najdogodniejszy. Możesz skontaktować się z naszymi ekspertami telefonicznie, wysłać wiadomość przez ELDORADOTRAVEL.PL lub samodzielnie wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej. Wyślesz zgłoszenie online czy zadzwonisz – wybór należy do Ciebie! Co więcej – możesz to zrobić w każdej chwili – przez 7 dni w tygodniu, bez konieczności wychodzenia z domu! ELDORADOTRAVEL.PL umożliwia Ci natychmiastową rezerwację – w najlepszej cenie. Dla Państwa wygody posiadamy też stacjonarne biuro podróży, zlokalizowane w Chorzowie, przy ulicy Strzelców Bytomskich 56. Rezerwuj, tak jak lubisz i ciesz się nadchodzącym wypoczynkiem.

 

Wszystkie oferty w jednym miejscu

Jesteśmy najlepsi, więc współpracujemy z najlepszymi! Na ELDORADOTRAVEL.PL znajdziesz oferty renomowanych biur podróży, m.in. Itaka, TUI, Rainbow, Exim Tours, Coral Travel Wezyr Holidays, Sun&Fun... i  sieci hoteli – np.  Hilton, Sheraton czy Marriott. Dla zaoszczędzenia Twojego czasu prezentujemy wszystkie oferty pod jednym adresem – www.eldoradotravel.pl. Niezależnie od tego, czy będzie to spacer po Campo de’Fiori, czy nurkowanie w Morzu Czerwonym, ELDORADOTRAVEL.PL umożliwia Ci przeszukanie i porównanie miliona ofert oraz rezerwację i zakup tej najlepszej! Wczasy, wycieczki, bilety lotnicze, oferty last minute i all inclusive oraz zespół ekspertów  są do Twojej dyspozycji przez 365 dni w roku! Ponad sto biur podróży i 200 tysięcy  hoteli – w jednym miejscu. Tu zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz. 

Niech uśmiech gości na Twojej twarzy zawsze podczas podróży z ELDORADO TRAVEL.